Zanzibar ceny – raj na ziemi, gdzie wakacje nie muszą być drogie!

Zanzibar to piękna wyspa znajdująca się u wybrzeży Tanzanii, która przyciąga turystów z całego świata swoją kulturą, historią oraz pięknymi plażami. Aby poznać Zanzibar, musimy się przygotować na pewne koszty. Jednakże naszym zadaniem jest pomóc Wam znaleźć najlepsze oferty i sposoby na wyjazd.

Cena wyjazdu na Zanzibar zależy od wielu czynników, takich jak sezon, długość pobytu, rodzaj zakwaterowania i ilość osób. Przygotowaliśmy dla Was kilka sposobów na to, jak zaoszczędzić na wyjeździe na Zanzibar.

Lokalne dzieci na Zanzibarze pozują do zdjęcia na plaży w Paje.

Sezon na Zanzibarze

Cena wyjazdu na Zanzibar zależy od sezonu, w którym planujemy podróż. Najniższe ceny możemy znaleźć w okresie między majem a listopadem. W tym czasie, ceny hoteli, biletów lotniczych oraz innych usług turystycznych są niższe ze względu na mniejszą liczbę turystów. Warto pamiętać, że najwyższe ceny występują w czasie świąt Bożego Narodzenia oraz wakacji letnich.

Turyści jadący na skuterze po plaży na Zanzibarze w miejskości Paje. W tle latawiec do kitesurfingu i lokalna łódka.

Długość pobytu na Zanzibarze

Kolejnym czynnikiem, który wpływa na cenę wyjazdu na Zanzibar, jest długość pobytu. Im dłużej zostajemy, tym więcej musimy zapłacić za zakwaterowanie i inne usługi turystyczne. Dlatego, jeśli chcemy zaoszczędzić na wyjeździe, warto rozważyć krótszy pobyt.

Miejscowość Paje na Zanzibarze w nocy.

Rodzaj zakwaterowania

Czynnikiem wpływającym na cenę wyjazdu jest rodzaj zakwaterowania. Na Zanzibarze mamy do wyboru wiele rodzajów zakwaterowania, począwszy od tanich pensjonatów, przez prywatne wille aż do ekskluzywnych resortów. Im bardziej luksusowe miejsce wybierzemy, tym więcej musimy zapłacić za pobyt. Dlatego, jeśli chcemy zaoszczędzić na wyjeździe, warto wybrać tańsze opcje zakwaterowania.

Hotel Scandal.pl Zanzibar 2012/2015

Ilość osób

Ostatnim czynnikiem wpływającym na cenę wyjazdu na Zanzibar jest ilość osób. Im więcej osób jedzie, tym łatwiej uzyskać atrakcyjne rabaty. Dla przykładu w hotelu Scandal.pl Zanzibar cena zakwaterowania w jednym apartamencie za 3 osoby jest dokładnie taka sama jak za 4 lub 5 osób. 

Uczestnicy wyjazdu Scandal.pl Zanzibar pozujący do zdjęcia wspólnie z Masajem.

Napisz do nas. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.


logo Scandal.pl
Daco 6028388

Magiczny Zanzibar ze Scandal.pl Kontakt:

mail: biuro@scandal.pl
WhatsApp: +255 773 789 859

Scandal.pl, Dolphin Bay 1, Kizimkazi Mkunguni

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Scandal.pl Zanzibar 2023

Do zobaczenia,
W raju na ziemi.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Scandal.pl Zanzibar 2023